VÝMENA, vrátenie tovaru

Výmena tovaru

Ak zakúpený tovar nevyhovuje plne Vašim požiadavkám, ponúkame Vám možnosť tovar vymeniť.
Pri výmene tovaru nás kontaktujte vopred telefonicky, alebo mailom.
Tovar na výmenu musí byť v pôvodnom obale, nesmie byť poškodený, nenosený, musí byť kompletný (vrátane príslušenstva).
Musí byť schopný ďalšieho predaja. Neposielajte vrátený tovar na dobierku! Takto vrátený tovar z pochopiteľných dôvodov nemôže byť prijatý a predlžujete tým dobu vybavenia.
Výmena tovaru je vykonaná bezplatne, iba pri výmene za iný - drahší tovar bude účtovaný doplatok, popr. vrátený preplatok.
Pri odoslaní vymeneného tovaru späť zákazníkovi poštou je účtované poštovné vy výške 80 Kč.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy (vrátenie tovaru):

Kupujúci má právo podľa občianskeho zákonníka č.367 / 2000 odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru.
Ak sa rozhodnete pre odstúpenie v tejto lehote, kontaktujte nás (písomne ​​alebo telefonicky) so žiadosťou o odstúpenie od zmluvy, uveďte číslo objednávky, variabilný symbol a dátum nákupu. Nepoškodený tovar, bez známok používania alebo opotrebovania, v pôvodnom obale, nám zašlite späť v uvedenej lehote (určujúci je dátum odoslania).
Po odstúpení od zmluvy dodávateľ vráti zákazníkovi obdržanú kúpnu cenu, ktorú je oprávnený znížiť o náklady na dopravu tovaru zákazníkovi (expedičné náklady) a ďalej znížiť o skutočne vynaložené náklady spojené s vrátením tovaru. Túto sumu poukáže dodávateľ zákazníkovi na účet najneskôr do 14 dní od zrušenia kúpnej zmluvy odstúpením.
Tovar musí byť v pôvodnom obale, nesmie byť poškodený, musí byť kompletný (vrátane príslušenstva) a s originálnym dokladom o kúpe. Musí byť schopný ďalšieho predaja. Ak je tovar poškodený alebo nesie známky opotrebenia, bude pri vrátení tovaru adekvátne znížená vrátená suma (náklady na čistenie, opravu, doplnenie o chýbajúce časti atď.)
Neposielajte vrátený tovar na dobierku! Takto vrátený tovar z pochopiteľných dôvodov nemôže byť prijatý a predlžujete tým dobu vybavenia.
K zásielke prosím priložte vyplnený formulár:
Formulár na stiahnutie vo formáte PDF
Stažení formuláře pro výměnu, vrácení zboží v pdf
Správne a úplne vyplnením formulárom urýchlite a uľahčíte výmenu tovaru.

K personalizácii obsahu a reklám, poskytovaniu funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako pracujeme s vašimi osobnými údajmi nájdete v nastaveniach.