• Čeština (CZK)
 • Slovenština (EUR)
 • LittleLife

   LittleLife - Detské cestovné vybavenie, doplnky pre detský outdoor

  HISTÓRIA

  Rodičovstvo mení všetko, dokonca zmenilo aj naše podnikanie. Náhoda tomu chcela, že ľudia, stojaci za úspechom našej značky pre cestovateľov Lifeventure, si začali v rovnakej dobe zhotovovať deti. Samozrejme začali uvažovať nad tým, ako umožniť svojim deťom objavovať svet outdooru hneď od narodenia po boku svojich rodičov. Rozhodne sa teda nechceli vzdať svojich výletov a cestovania len preto, že teraz majú rodinu.Tak vznikla značka LittleLife, originálna a autentická britská značka pre rodinné dobrodružstvá.

  U nás veríme, že čerstvý vzduch, dážď, či slnečný svit sú kľúčom k dobrému zdraviu a spokojnosti ako detí, tak ich rodičov. Spoločne vonku nám proste robí dobre! Všetky naše výrobky, ktoré získali rad prestížnych ocenení, sú vyvíjané v našej centrále vo Veľkej Británii. Pozeráme na každý detail a 25 rokov našich skúseností pretvárame na spoľahlivosť, bezpečnosť a atraktivitu všetkého, čo vyrábame.

  Značka LittleLife je súčasťou rodiny značiek Lifemarque, kam ďalej patria značky Lifesystems, LittleLife a MountainPaws. Sídlo spoločnosti a celá výroba je umiestnená vo Veľkej Británii.
  LittleLife je osvedčené outdoorové vybavenie pre tých najmenších dobrodruhov. Batôžky so zvieratkovými motívmi, pláštenky, certifikované bezpečnostné vesty či komfortné nosidlá pre deti s patentovaným chrbtovým systémom. Všetky bezpečnostné doplnky od spoločnosti LittleLife spĺňajú potrebné bezpečnostné normy. Svoje produkty spoločnosť Lifemarque vyvíja už viac ako 25 rokov.

  Kategórie, ktoré obsahujú značku LittleLife

  Produkty značky LittleLife


  K personalizácii obsahu a reklám, poskytovaniu funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako pracujeme s vašimi osobnými údajmi nájdete v nastaveniach.