• Čeština (CZK)
 • Slovenština (EUR)
 • Lifeventure

   Lifeventure - Cestovné vybavenie a doplnky pre cestovanie

  HISTÓRIA

  "Ako mladý cestovateľ pred 25 rokmi som nebol práve nadšený z toho, aký veľmi veľký batoh so sebou ťahám. Potreboval som ľahké a funkčné vybavenie, ktoré by umožnilo trochu slobodnejší pohyb. Po návrate domov som, inšpirovaný skúsenosťami z ciest, premýšľal, ako zjednodušiť cestovanie ostatným. Našimi prvými výrobkami bol rad ľahkých a praktických peňaženiek, určených pre uloženie viacerých mien, cestovného pasu a leteniek. "

  "Tento pôvodný zámer sa odráža aj vo všetkom, čo dnes pre cestovanie vyrábame. Možnosť pohybovať sa bez obáv, sústrediť sa na zážitky a inšpirovať sa tým, čo na svojej púti nachádzate, nech už ste kdekoľvek. "

  Mark Cobham, zakladateľ

  Dnes je Lifeventure súčasťou 50-členného tímu vývojárov a skutočných expertov na cestovanie. Dodáva sa do špecializovaných predajní vo viac ako 40 krajinách sveta. Keďže náš tím často a rád podstupuje výzvy a pravidelne sa vrhá do nových dobrodružstiev, vieme, ako má správne vybavenie pre cestovanie vyzerať a fungovať, to nám môžete veriť ...

  Značka Lifeventure je súčasťou rodiny značiek Lifemarque, kam ďalej patria značky Lifesystems, LittleLife a MountainPaws. Sídlo spoločnosti a celá výroba je umiestnená vo Veľkej Británii.

  Lifeventure, to je osvědčené cestovné vybavenie a doplnky pre cestovanie. Ponúka sortiment od prvotriedneho riadu, cez nepremokavé vaky až po TSA zámky či rýchloschnúce uteráky. Vybavenie Lifeventure je rokmi preverované cestovateľmi z celého sveta. Spoločnosť Lifeventure sa veľmi zaslúžila o rozširovanie RFID ochrany cestovných puzdier a peňaženiek a popri maximálne skladných batožinách a batohoch, ponúka aj sortiment termosiek a termohrnčekov.

  POUŽÍVANÉ TECHNOLÓGIE, CERTIFIKÁCIA

  cordura-r

  ipx7

  ipx8

  rfid

  tsa-secure

  polygiene-r

  coolmax-r

  bpa-free

  Kategórie, ktoré obsahujú značku Lifeventure

  Produkty značky Lifeventure


  K personalizácii obsahu a reklám, poskytovaniu funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako pracujeme s vašimi osobnými údajmi nájdete v nastaveniach.