• Čeština (CZK)
 • Slovenština (EUR)
 • Lifesystems

  Lifesystems - Vybavenie do prírody, pre núdzové riešenia a ochranu, pomôcky na prvú pomoc

  HISTÓRIA

  "Ako mladý cestovateľ som sa pravidelne pohyboval mimo bežné turistické trasy. Jedného dňa, ďaleko od civilizácie, som sa vážne poranil. Našťastie sa nablízku nachádzala lekárka, ktorá ma kvalifikovane ošetrila pomocou podomácky zostavenej lekárničky. Kládol som si otázku:" Ako by to asi dopadlo, keby so mnou nebola? "Po návrate domov som začal v roku 1989 za pomoci onej lekárky spolu s tímom uznávaných odborníkov na expedície a krízovú medicínu vyvíjať prvý model britskej cestovnej lekárničky. Odvtedy, za pomoci najnovších výskumov a poznatkov z tejto oblasti neustále pracujeme na tom, aby sme dodávali expedičné vybavenie na špičkovej úrovni, ktoré vám umožní vydať sa v ústrety tým najdrsnejším dobrodružstvám sveta ".

  Mark Cobham, zakladateľ

  Dnes je Lifesystems súčasťou 50-členného tímu vývojárov a skutočných expertov na cestovanie. Dodáva sa do špecializovaných predajní vo viac ako 40 krajinách sveta. Keďže náš tím často a rád podstupuje výzvy a pravidelne sa vrhá do nových dobrodružstiev, vieme, ako má správne vybavenie pre núdzové situácie vyzerať a fungovať, to nám môžete veriť ...

  Značka Lifesystems je súčasťou rodiny značiek Lifemarque, kam ďalej patria značky Lifesystems, LittleLife a MountainPaws. Sídlo spoločnosti a celá výroba je umiestnená vo Veľkej Británii.

  Lifesystems je profesionálna ochrana a vybavenie do prírody. Doplnky, bez ktorých žiadne dobrodružstvo nie je bezpečné. Svoje produkty spoločnosť Lifemarque vyvíja už viac ako 25 rokov. Svoje inovatívne myslenie venuje Lifesystems sortimentu ako termoizolačné fólie, lekárničky, účinné repelenty a ďalšie systémy ochrany.

  POUŽÍVANÉ TECHNOLÓGIE, CERTIFIKÁCIA

  ipx6

  water-proof

  quick-find-system

  dual-action

  quick-hang-system

  ex8-antimosquito

  Kategórie, ktoré obsahujú značku Lifesystems

  Produkty značky Lifesystems


  K personalizácii obsahu a reklám, poskytovaniu funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako pracujeme s vašimi osobnými údajmi nájdete v nastaveniach.