• Čeština (CZK)
 • Slovenština (EUR)
 • LYOfood

   LYOfood - Instantné strava dehydrovaná šokovým hlbokým zamrazením

  HISTÓRIA

  História LYOFOOD je pevne spojená s materskou organizáciou Lyovit, jedným z najväčších producentov mrazom sušených byliniek, ovocia a zeleniny, s viac ako 20 rokmi skúseností na trhu.

  Vďaka dopytu po sušenom jedle pre horolezcov, jachtárov, turistov a ďalšie športové odvetvia začal Lyovit využívať svoje skúsenosti a vyspelú technológiu na výrobu prvých mrazom sušených jedál už v roku 1998. Výrobok niesol názov Lyofood a bol vo svete outdooru vrelo prijatý. < br /> Nápady a skúsenosti z outdooru v spojení s technológiami Lyovitu boli a sú perfektným základom pre výrobu výnimočných produktov. V dôsledku zvyšujúceho sa dopytu po zdravých a chutných mrazom sušených jedlách bola značka Lyofood vyčlenená z materskej spoločnosti a vznikla tak firma LYOFOOD, ktorá následne uviedla na trh nový rad výrobkov pod názvom LYO EXPEDITION.

  V roku 2013 boli mrazom sušené jedlá LYO ocenené na veľtrhu OUTDOOR vo Friedrichshafene cenou "The Gold Outdoor Industry Award", jedným z najvýznamnejších ocenení outdoorového priemyslu, udeľovaným iba výrobkom výnimočnej kvality a dizajnu. Ako uviedla porota: "Tieto sušené jedlá považujeme za najchutnejšiu stravu tohto typu na trhu".
  Rad LYO EXPEDITION ponúka delikátnu a pestrú paletu chutí, navyše doplnenú o sušené ovocie. Všetky jedlá sú vyrábané bez chemických konzervantov a umelých prísad. Mimo to bolo vylepšené balenie, ktoré je teraz opakovane uzatvárateľné. "

  LYOFOOD okrem mnohých expedícií podporuje tiež veľké množstvo lezcov, skialpinistov, bežcov, kajakárov a ďalších športovcov, medzi ktoré patrí napr. Ines Papert, Nina Caprez, Simone Moro, Sean Villanueva O'Driscoll a ďalšie ...

  100% prírodných surovín

  100% prírodné a čerstvé suroviny. Bez konzervantov, stabilizátorov a iných umelých látok. Ovocie a bylinky z polí vlastných či spriatelených farmárov s nami overenou kvalitou.

  KVALITA A CHUŤ DOMÁCEJ STRAVY

  Každé jedlo je najprv uvarené, dochutené a až potom šokovo zmrazené, čím dôjde k jeho vysušeniu. Jedlá si zachovávajú pôvodný tvar a veľkosť všetkých použitých surovín. Všetky kúsky jedla sú vo veľkosti vhodné na požitie.

  KONTROLA KVALITY

  Aby sme mali istotu, že naše jedlá spĺňajú tie najvyššie nároky na kvalitu, sú v priebehu výroby opakovane testované. Prvý krát keď sú uvarené a druhý krát po vysušení zamrazením.

  VÝHODY SUŠENIA POMOCOU HLBOKÉHO ZAMRAZENIA

  VYSOKÁ NUTRIČNÁ HODNOTA !!!
  Jedlo sušené pomocou zamrazenia má vysokú kalorickú hodnotu. Navyše si zachováva prirodzený obsah vitamínov a minerálov.
  NÍZKA HMOTNOSŤ !!!
  Počas sušenia pomocou zamrazenia sa jedlo zbaví 98% obsiahnutej vody, čím sa výrazne zníži hmotnosť.
  TRVANLIVOSŤ NIEKOĽKO ROKOV !!!
  Odstránenie vody z obsahu vrecka blokuje činnosť všetkých mikroorganizmov a enzýmov. Každé balenie je hermeticky uzavreté a obsahuje látku absorbujúcu kyslík.

  Kategórie, ktoré obsahujú značku LYOfood

  Produkty značky LYOfood


  K personalizácii obsahu a reklám, poskytovaniu funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako pracujeme s vašimi osobnými údajmi nájdete v nastaveniach.