• Čeština (CZK)
 • Slovenština (EUR)
 • GSI Outdoors

  GSI Outdoors - Profesionálne vybavenie pre kempovanie, autokemping a turistiku

  HISTÓRIA

  DÔLEŽITÉ JE BYŤ niekde vonku, TO OSTATNÉ JE IRELEVANTNÉ ...
  V roku 1985 sa skupinka súrodencov z Britskej Kolumbie vydala dole pozdĺž západného pobrežia až do San Diega, kde založili spoločnosť GSI Outdoors. Začínali s niekoľkými kúskami modrého smaltovaného riadu a povrchnými vedomostí tábornického vybavenia. Čoskoro začala firma rásť, venovať sa dizajnu, výrobe, obchodu a marketingu. Vyrábala čoraz väčšie množstvo outdoorového riadu a vybavenia pre stolovanie.

  Po nejakej dobe sa Don, Ian a Kathy Scott rozhodli presunúť sídlo spoločnosti do Spokane, štát Washington, kde vyrastali. Ako hovoria, ich cieľom bolo priniesť do sveta outdoorového varenia a stolovania pohodlie domova. Jedlo je vášeň, jedlo ľudí spája, jesť vonku je zábavné. Koniec koncov, čo je lepšie ako byť niekde vonku? Predsa byť vonku so skvelými ľuďmi a skvelým jedlom.

  Dnes sú výrobky GSI Outdoors dostupné po celom svete a značku GSI preslávili skvelou kvalitou, technickými parametrami a moderným dizajnom. GSI Outdoors je malá rodinná firma. Nemá žiadne záväzky k anonymnej skupine akcionárov, predstavenstvu, alebo komukoľvek inému, okrem svojich vlastných zákazníkov, obchodných partnerov a voči sebe samým. Je to sloboda, ktorá im dáva voľnosť rýchlo reagovať na potreby zákazníkov, ktorí sa, rovnako ako ľudia z GSI, tak radi pohybujú v prírode.

  V GSI Outdoors sa nesnažíme priniesť na trh prevratné novinky vďaka nejakému "novému zázračnému materiálu", ani vďaka monumentálnemu tlačeniu nejakej nepredstaviteľnej vychytávky. Nie. My považujeme za inováciu stvorenie unikátneho, no predstaviteľného a hmatateľného produktu, ktorý zodpovedá našim predstavám a rešpektuje hodnoty, ktoré zdieľame. Sme veľmi hrdí na to, že sa nám podarilo vytvoriť nové a zaujímavé vecičky z toho, čo ostatní považovali za nemožné, alebo to nestálo za ich námahu. Vieme, že tento prístup si môžeme zachovať len vďaka našim zákazníkom, ktorí sú cenným zdrojom inšpirácie.

  GSI Outdoors - Profesionálne vybavenie pre kempovanie, autokemping a turistiku

  GSI Outdoors je malá rodinná spoločnosť. Nemáme žiadne záväzky k anonymnej skupine akcionárov, predstavenstvu, alebo komukoľvek inému, okrem našich zákazníkov, obchodných partnerov a voči sebe samým. Je to sloboda, ktorá stelesňuje outdoor, a dáva nám voľnosť reagovať na potreby našich zákazníkov, ktorí milujú pohyb v prírode, rovnako tak, ako my.

  POUŽÍVANÉ TECHNOLÓGIE

  halulite

  bugaboo

  pinnacle

  18-8-stainless-steel-304

  acetal

  bpa-free

  cascadian

  copolyester

  hard-anodized-aluminium

  infinity

  nylon-6-6

  silicone

  teflon-r-classic

  teflon-r-with-radiance-technology

  uncoated

  SYSTÉM SKLADANIA

  nform-crossover

  nform-destination

  nform-ultralight

  Kategórie, ktoré obsahujú značku GSI Outdoors

  Produkty značky GSI Outdoors


  K personalizácii obsahu a reklám, poskytovaniu funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako pracujeme s vašimi osobnými údajmi nájdete v nastaveniach.