• Čeština (CZK)
 • Slovenština (EUR)
 • Turboknee System
  CAMP
  Kód: 3127

  Efektívny nožný systém pre stúpanie po lane s využitím techniky SRT.
  >> čítať viac

  Turboknee System

  CAMP, Kód: 3127
  Efektívny nožný systém pre stúpanie po lane s využitím techniky SRT.

  >> čítať viac

  Množstvo:

  Dostupnosť:

  Skladom

  115

  Neuveriteľne efektívny nožný systém pre výstup po lane s využitím techniky SRT (single rope technique). Súčasťou systému je hrudný blokant CAMP Turbochest s patentovanými rolničkami pre hladký priechod lana. Stúpacia slučka CAMP Turboknee Footloop je vyrobená zo 4 mm repky a jej dĺžku možno jednoducho nastaviť podľa potreby. Vysoko kvalitná elastická repka CAMP Turboknee Bungee počas postupu okamžite reaguje na uvoľnený blokant a posúva ho nahor po lane. Turboknee Bungee je možné jednoducho nainštalovať do špeciálnych smerovacích bodov na hrudnom postroji - CAMP Tree Access SRT Chest a CAMP Tree Access ANSI XT - alebo ho možno pripevniť k akémukoľvek lezeckému postroju.

  VAROVANIE: CAMP Turboknee System je pomocný systém pre výstup po lane, v žiadnom prípade nesmie plniť funkciu systému pre záchranu života.

  Vlastnosti:

  Kód dodavatele: 3127
  EAN: 8005436115283

  Parametre:

  • Záručná doba: 2 roky
  • Hmotnosť: 170 g
  • Pre priemer lana: 8 - 13 mm
  Katalog CAMP SPORT 2023
  Katalog CAMP WORK 2023

  K personalizácii obsahu a reklám, poskytovaniu funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako pracujeme s vašimi osobnými údajmi nájdete v nastaveniach.