Turboknee System
CAMP
Kód: 3127

Novinka

Turboknee System

CAMP, Kód: 3127
Novinka
Efektívny nožný systém pre stúpanie po lane s využitím techniky SRT.

>> čítať viac

Množstvo:

Dostupnosť:

26. 11. 2021

99.6

Neuveriteľne efektívny nožný systém pre výstup po lane s využitím techniky SRT (single rope technique). Súčasťou systému je hrudný blokant CAMP Turbochest s patentovanými rolničkami pre hladký priechod lana. Stúpacia slučka CAMP Turboknee Footloop je vyrobená zo 4 mm repky a jej dĺžku možno jednoducho nastaviť podľa potreby. Vysoko kvalitná elastická repka CAMP Turboknee Bungee počas postupu okamžite reaguje na uvoľnený blokant a posúva ho nahor po lane. Turboknee Bungee je možné jednoducho nainštalovať do špeciálnych smerovacích bodov na hrudnom postroji - CAMP Tree Access SRT Chest a CAMP Tree Access ANSI XT - alebo ho možno pripevniť k akémukoľvek lezeckému postroju.

VAROVANIE: CAMP Turboknee System je pomocný systém pre výstup po lane, v žiadnom prípade nesmie plniť funkciu systému pre záchranu života.

Vlastnosti:

Kód dodavatele: 3127
EAN: 8005436115283

Parametre:

  • Záručná doba: 2 roky
  • Hmotnosť: 170 g
  • Pre priemer lana: 8 - 13 mm
Katalog CAMP_CASSIN 2020
CAMP_CASSIN -Novinky pro podzim 2020

K personalizácii obsahu a reklám, poskytovaniu funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako pracujeme s vašimi osobnými údajmi nájdete v nastaveniach.