Emergency 7-days Meat Pack
LYOfood
Kód: 7998

Emergency 7-days Meat Pack

LYOfood, Kód: 7998
Sada stravy s trvanlivosťou viac ako 3 roky, pre jednu osobu na 7 dní, navrhnutá pre núdzové situácie.

>> čítať viac

Množstvo:

Dostupnosť:

Skladom

115

Sada dehydrovanej (lyofilizovanej) mäsitej stravy s trvanlivosťou viac ako 3 roky, pre jednu osobu na 7 dní. Sada je navrhnutá pre núdzové situácie. Balenie obsahuje 7 porcií hlavných jedál, 7 porcií polievok a 4 miešané nápoje, ktoré možno spotrebovávať aj priebežne (po otvorení je možné obal zasa zatvoriť).

100% prírodných surovín

100% prírodné a čerstvé suroviny. Bez konzervantov, stabilizátorov a iných umelých látok. Ovocie a bylinky z polí vlastných či spriatelených farmárov s nami overenou kvalitou.

KVALITA A CHUŤ DOMÁCEJ STRAVY

Každé jedlo je najprv uvarené, dochutené a až potom šokovo zmrazené, čím dôjde k jeho vysušeniu. Jedlá si zachovávajú pôvodný tvar a veľkosť všetkých použitých surovín. Všetky kúsky jedla sú vo veľkosti vhodnej na požitie.

Kotrola KVALITY

Aby sme mali istotu, že naše jedlá spĺňajú tie najvyššie nároky na kvalitu, sú v priebehu výroby opakovane testované. Prvý krát keď sú uvarené a druhý krát po vysušení zamrazením.

VÝHODY SUŠENIA POMOCOU hlbokého zamrazenia

Vysoká nutričná hodnota !!!
Jedlo sušené pomocou zamrazenia má vysokú kalorickú hodnotu. Navyše si zachováva prirodzený obsah vitamínov a minerálov.

NÍZKA HMOTNOSŤ !!!
Počas sušenia pomocou zamrazenia sa jedlo zbaví 98% obsiahnutej vody, čím sa výrazne zníži hmotnosť.

TRVANLIVOSŤ NIEKOĽKO ROKOV !!!
Odstránenie vody z obsahu vrecka blokuje činnosť všetkých mikroorganizmov a enzýmov. Každé balenie je hermeticky uzavreté a obsahuje látku absorbujúcu kyslík.

Obsah balenia:

Parametre:

  • Doba spotreby: min. 3 roky
Kód dodavatele: 7998
EAN:

K personalizácii obsahu a reklám, poskytovaniu funkcií sociálnych médií a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako pracujeme s vašimi osobnými údajmi nájdete v nastaveniach.